KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803310

nr 1380 3310

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad, daterad -96, bladets mått: 33x38, yttermått inklusive ram: 51x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:20:36

19/2 13:28:53 1      Vinnande bud